İsmini ışığın gücünden aldığımız Vavien Reklam Ajansı olarak
2020 senesi itibariyle hizmet vermeye başladık.

Reklam dünyasına olan sevgimizi tutkuya dönüştürerek
yenilikçi ruhumuzu tüm dünyaya göstermek için tasarlıyoruz.

Kuruluşumuzu tek bir fikrin ışığında oluşturduk.

Hayal gücümüzün ulaştığı en son noktaya kadar yaratıcılığımızı ve
fikirlerimizi sizlere sunmaya hazırlanıyoruz. Tasarım, markalaşma ve fikirlerin
gücüne inanarak çıktığımız bu yolda işimizi aşkla ve tutkuyla yapıyoruz.
Sizlere en iyisini sunmak için tüm işlerimizi bağlılık ile yapıyoruz.

En iyisini hedeflemek için Vavien ile kalın!

  SUNDUĞUMUZ ÇÖZÜMLER

  Geliştirici fikir her zaman sizi bir adım ileriye taşır. Sürekli değişen ve “an” da kalınması gereken dönemler de Vavien olarak her anı tanıyor, yakalıyor ve sunuyoruz. Markalaşmanın gücünü en iyi bilen taraf olarak yenilikçi bir ifade ve farklı bir göz oluşturuyoruz. Müşterilerimizin fikirlerini benimsiyor ve geliştirerek, var olanı en iyiye çeviriyoruz. Yaratıcı ve geleceğe dokunan fikirlerimiz ile olmayanı en baştan inşa ediyor ve temellerini fikirle atıyoruz. Sunduğumuz çözümlerle de sizlere dünyamızın kapısını aralıyoruz.

  İletişim Danışmanlığı

  Vavien markanıza bir birey gibi davranarak, kendi benliğini kazanmasını sağlar. İletişim danışmanlığı markanız için bir logo ya da reklam tasarımı oluşturmaz. Ancak kullanılacak iletişim kanallarına göre doğru renklerin seçilmesine, kurumsal kimliğinize uygun ifadelerin kullanılmasına karar verir. Marka iletişim danışmanlığı, sizlere yeni bir marka yaratmaz ancak markanızın hedeflerini tüm dünyaya nasıl ifade edebileceğinizi yönetir. Vavien Reklam Ajansı olarak sizleri dinliyor, markanızın hedeflerini belirliyor ve markanızı konuşturuyoruz!

  Marka Yaratımı

  Slogan bir markanın her şeyidir! Doğru seçilmiş ve özenle oluşturulmuş bir slogan, her zaman markanın yönetimi olarak gösterilecektir. Marka yaratımında sizler için yaptığımız tüm çalışmalar da yalnızca slogan bulma değil tüm alanlarda sizlerin başarısını göstermek için ekstra bir özveri ile çalışıyoruz. En baştan markanızı alıyor ve üstüne yenilikçi bir bakış açısı ile yaratıcılık katıyoruz. Kurumsal kimliğin sektör içerisinde ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak tamamen sizi yansıtan bir çalışma yapıyor ve yalnızca logoya bakıldığında dahi akıllara gelmenizi sağlıyoruz. Vavien Reklam ajansı tek bir ışık kaynağından birçok farklı alana yayılmanızı sağlıyor. Adımızdan ilham alarak sizlere farklı bakış açılarını tek noktada sunuyoruz.

  Kreatif Çalışmalar

  Vavien yalnızca bir reklam ajansı değildir! Sizlere yenilik ve yaratıcı fikirler sunan yeni bir oluşumdur. Marka yaratma sürecinizde tüm işlemleri bir arada yürütmekle kalmıyor aynı zamanda kreatif çalışmalarınızı da yapıyoruz. Marka tanıtımınızı açık hava reklamları, kurumsal yayın yönetimleri, süreli ya da süresiz yayınlar gibi hizmetler sağlamaktayız. Markanıza özel olarak katalog tasarımları oluşturmakla birlikte tasarımsal olarak tüm işlerinizi yeni dünyaya uygun olarak sizlere sunuyoruz. Düşünülmeyeni düşünmek, en iyisini sunmak ve sizlere tutku ile bağlı olduğumuz kreatif çalışmalarımızı sunmak için yaratıcı yönümüzü ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Sizlerin isteklerini her zaman ön planda tutuyoruz.

  Reklam Kampanyaları

  Markanızın reklam çalışmalarının ilk aşamadan en gelişmiş haline kadar sürdürülmesi sürecinde üstün fikir alışverişleri, hayal gücü kullanılarak yeni bir dünya oluşturuyoruz. Markanızın en çarpıcı noktalarını belirliyor, piyasa araştırması yapıyor ve sizi en iyi şekilde yansıtıyoruz. Reklam kampanyalarında markanız, ürününüz ya da hizmetleriniz için 360 derece bir çalışma yapıyoruz. Bu sayede asla gündemden düşmüyor ve adınızı her noktadan duyuruyoruz. Vavien ruhu ile sürekli gelişiyor, üretiyor ve tasarlıyoruz. Reklam alanlarını en iyi şekilde kullanarak eşsiz bir marka yaratıyoruz.

  Dijital Medya

  Dünya artık teknolojinin çevresinde dönüyor. Tamamen size özel olarak hazırlanan alt yapılar ve tasarımlarla kullanışlı, yenilenebilir web siteleri tasarlıyoruz. Sizi dijital dünyada en iyi şekilde anlatacak güçlü web tasarımları ve uygulamalarla markanızı tamamlıyoruz.
  Kurumsal sosyal medya takibi ile markanızı yenilikçi, gündemi takip eden bir marka haline getiriyoruz. Markanızı yeni iletişim araçları ile tüm dünyaya bir tık uzağa taşıyoruz. Sosyal medya hesabınızı yalnızca yönetmiyor, doğru hedef kitlelere ulaşmanız için marka adınızı çeşitli yöntemlerle duyuruyoruz!

  Etkinlik Tasarımı

  Reklam tek başına bir kelime anlamı sunabilir. Ancak Vavien için reklam her şey demektir. Temsil edeceğimiz marka, ürün ya da hizmet kapsamında etkinlik tasarımları ile güne ayak uyduruyor ve geleceğe hazırlık yapıyoruz. Fuar, festival, kuruluş gibi birçok etkinlikte markanızın en iyi yanlarını temsil ediyor ve adınızı geniş kitlelere duyuruyoruz. Çalışmalarımızda reklam yaratıcılığını ve tutkusunu sunmak için farklı konseptlerle sizleri tanıtıyoruz. Vavien Reklam Ajansı ile yapılacak marka etkinliğiniz uzun yıllar dillerden düşmeyecek!